!function(e,t,n){e.yektanetAnalyticsObject=n,e[n]=e[n]||function(){e[n].q.push(arguments)},e[n].q=e[n].q||[];var a=t.getElementsByTagName("head")[0],r=new Date,c="https://cdn.yektanet.com/superscript/Jo3dC81y/native-Hamkelaasi.ir-37608/yn_pub.js?v="+r.getFullYear().toString()+"0"+r.getMonth()+"0"+r.getDate()+"0"+r.getHours(),s=t.createElement("link");s.rel="preload",s.as="script",s.href=c,a.appendChild(s);var l=t.createElement("script");l.async=!0,l.src=c,a.appendChild(l)}(window,document,"yektanet");
href="https://clk.affili.ir/5dd747aa-8530-47ef-a2ce-7c3a6e29cef6" target="_blank" rel="nofollow"> محصولت سامسونگ با تخفیف استثنایی
کسب درآمد اینترنتی از دعوت به عضویت در صرافی پول نو هر نفر 15هزار تومن

کسب درآمد اینترنتی از دعوت به عضویت در صرافی پول نو هر نفر 15هزار تومن

درآمد اینترنتی از دعوت به عضویت در صرافی پول نو هر نفر 15هزار تومن

 

معرفی صرافی پول نو و آشنایی با امکانات آن

 زمان مطالعه : 5دقیقه

معرفی صرافی پول نو و آشنایی با امکانات آن
 معرفی صرافی پول نو و آشنایی با امکانات آن

تب خرید و فروش ارز دیجیتال چند وقتی است که اوج گرفته و همه به دنبال کسب درآمد با سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال هستند. در این میان صرافی‌های زیادی پا به عرصه گذاشته‌اند و خدمات ارائه می‌کنند. برای جلوگیری از سردرگمی شما برای انتخاب بهترین صرافی ایرانی، در این مطلب صرافی «پول نو» را معرفی می‌کنیم تا با امکانات متنوع آن بیشتر آشنا شوید.

معرفی صرافی پول نو و وبسایت Pooleno.Ir

صرافی پول نو انتظارات یک خریدار ارز دیجیتال را به خوبی برآورده می‌کند. در نگاه اول طراحی سایت و استفاده از المان‌های گرافیکی مدرن و جذاب، ذهنیت ما را از صرافی‌های متداول تغییر می‌دهد و کاربر را به کار با امکانات پلتفرم ترغیب می‌کند.

با کلیک روی لیست ارزهای دیجیتال می‌بینیم که این صرافی بیش از ۶۰ ارز دیجیتال مهم را پشتیبانی می‌کند. دسترسی مستقیم به خرید ارزها از همین صفحه و اختصاص دادن یک صفحه مخصوص به هر ارز دیجیتال، ایده‌ای جذاب است که مستقیم و بی‌دردسر شما را به خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال راهنمایی می‌کند

طبق روال تمام صرافی‌های ارز دیجیتال باید در سایت ثبت نام و احراز هویت کنید. تفاوت پول نو و استفاده از فناوری‌های به‌روز در فرآیند احراز هویت هم دیده می‌شود. احراز هویت بسیار سریع انجام می‌شود چون با شفافیت تمام موارد مورد نیاز ذکر شده و با مثال و تصویر شرح داده شده است. پاسخگویی و پشتیبانی هم به دقت و سرعت انجام می‌شود.

لینک_عضویت در صرافی پول نو

نحوه خرید و فروش در صرافی پول نو

از مراحل پیش‌نیاز ثبت نام و احراز هویت که بگذریم می‌رسیم به ویژگی اصلی یعنی مراحل خرید ارز دیجیتال. مثلا خرید تتر در صرافی پول نو روی سه شبکه اتریوم (ERC20)، ترون (TRC20) و سولانا انجام می‌شود. این ویژگی را تقریبا هیچ صرافی داخلی‌ای ندارد! انتخاب شبکه‌های انتقال، به کاربران پول نو کمک می‌کند که کارمزد تراکنش‌‌های خود را تا حد زیادی کم کنند.

کارمزد خرید بیت کوین و بقیه ارزهای دیجیتال که پول نو دریافت می‌کند روی خود ارزهای دیجیتال محاسبه شده است و برای مقایسه این کارمزد با بقیه صرافی‌ها باید پیش‌فاکتورهای خرید را با هم مقایسه کنید.

نحوه خرید و فروش در صرافی پول نو
نحوه خرید و فروش در صرافی پول نو

بعد از وارد کردن مقدار ارز دیجیتال و شبکه انتقال، مراحلی مانند اضافه کردن کارت بانکی شتاب و وارد کردن آدرس عمومی کیف پول را دارید. یکی از ویژگی‌ها خاص پول نو این است که ارزهای دیجیتال خریداری شده مستقیم به کیف پول شما واریز می‌شوند و امنیت حرف اول را در این صرافی می‌زند چون اختیار دارایی‌های کاربران به طور کامل در دست آن‌هاست و صرافی هیچ کنترلی روی دارایی‌ها ندارد. در صرافی‌های معاملاتی مانند والکس و نوبیتکس، دارایی‌ها در کیف پول صرافی ذخیره می‌شوند و شما باید درخواست برداشت بدهید تا بتوانید آن‌ها را در اختیار دشته باشید.

امنیت خرید ارز دیجیتال در پول نو

حرف از امنیت شد؛ نکته‌ای که دغدغه بسیاری از ماست که با ارزهای دیجیتال سر و کار داریم. همان‌طور که اشاره کردیم، پس از خرید ارز دیجیتال در پول نو، آن‌ها مستقیم به کیف پول شما ارسال می‌شوند و بر خلاف دیگر صرافی‌ها، کیف پول داخلی صرافی، ارزهای دیجیتال شما را نگه نمی‌دارد. این ارسال‌ها در کمتر از یک ساعت انجام می‌شوند و این یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم پول نو است.

علاوه بر این، اطلاعات کامل صرافی پول نو در وبسایت آن‌ها قابل مشاهده است و پاسخگویی تلفنی آن‌ها با شماره ۰۲۱ – ۹۱۰۷۰۵۲۰ از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب فعال است. پول نو را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر، اینستاگرام، آپارات، لینکدین و… هم دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:  ثبت نام کنید و 8  دلار جایزه بگیرید

مقایسه کلی صرافی پول نو با دیگر صرافی‌ها

در یک تقسیم بندی کلی می‌توانیم صرافی‌ها را به دو دسته صرافی معاملاتی و صرافی فروشگاهی تقسیم کنیم. در صرافی‌های فروشگاهی مثل پول نو، شما درخواست خرید و فروش را ثبت می‌کنید و مستقیم از خود صرافی ارزها را می‌خرید یا به صرافی ارزها را می‌فروشید. در صرافی‌های معاملاتی مانند والکس و نوبیتکس شما سفارش خرید و فروش را ثبت می‌کنید یا از سفارش‌های ثبت شده دیگران برای تخمین قیمت استفاده می‌کنید و خرید و فروش شما از طریق کیف پول صرافی انجام می‌شود و برای کار با این پلتفرم‌های معاملاتی نیاز دارید که به آن‌ها اعتماد کامل داشته باشید چون در صورت تعطیلی این صرافی‌ها یا مشکلات حقوقی، ارزهای شما در کیف پول صرافی باقی می‌ماند تا مشکل برطرف شود. در این اینفوگرافی می‌توانید ذهنیت بهتری از این موضوع به دست بیاورید.

مقایسه کلی صرافی پول نو با دیگر صرافی‌ها
مقایسه کلی صرافی پول نو با دیگر صرافی‌ها

تنوع ارزهای دیجیتال در پول نو

بیش از ۶۰ ارز دیجیتال در پول نو خرید و فروش می‌شود. گذشته از ارزهای دیجیتال محبوب و پرخرید و فروشی مثل بیت کوین و اتریوم و تتر، ارزهایی مثل پولکادات، بایننس کوین، ریپل، آدا، سولانا، یونی سواپ، دوج کوین، شیبا و… هم با کارمزدهای مناسب قابل خرید و فروش مستقیم با کارت بانکی هستند.

علاوه بر این‌ها پول نو خرید توکن‌های بازی کریپتویی را هم روی شبکه‌هایی مانند رونین پشتیبانی می‌کند. ارزهایی مانند SLP، ASX، TLM، ALICE و SAND در پول نو موجود هستند و می‌توانید برای خرید آیتم‌های بازی یا فروش دستاوردهایتان در بازی روی پول نو حساب کنید.

تنوع شبکه‌های انتقال در پول نو

ارزهای دیجیتال در پول نو روی شبکه‌های مختلفی منتقل می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود که کارمزد شبکه بلاک چین تغییر کند و سرعت انتقال نیز امکان کاهش داشته باشد. در هنگام خرید و فروش، متن‌های راهنمایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید از امکانات سایت بهتر استفاده کنید.

در حال حاضر پول نو از ۳۰ شبکه بلاک‌چین مانند بیت کوین، اتریوم، ترون، لایت کوین، دوج، آوالانچ، پولیگان، سولانا، کاردانو و… پشتیبانی می‌کند و ارزهای دیجیتال قابلیت انتقال روی این شبکه‌ها را دارند. از آخرین بار که وبسایت را چک کردیم، ۱۰ شبکه به این شبکه‌ها و حدود ۲۰ رمز ارز جدید به لیست ارزهای دیجیتال آن‌ها اضافه شده که نشان می‌دهد مدام در حال به‌روزرسانی پلتفرم خود و افزودن فیچرهای جدید به آن هستند.

قابلیت مدیریت کیف پول در پول نو

یکی از همین فیچرهایی که خط قبل درباره آن صحبت کردیم «پایش کیف پول اسمارت چین» است. استفاده از این قابلیت منحصر به فرد رایگان و بدون نیاز به ثبت نام و احراز هویت است. از این جهت می‌گوییم منحصر به فرد چون نمونه مشابهی در هیچ کدام از صرافی‌های ایرانی ندارد. برای استفاده از قابلیت پایش کیف پول (که عملکردی مشابه سبد سرمایه‌گذاری یا پورتفولیو دارد) کافی است که آدرس عمومی کیف پول خود را در کادر وارد کنید تا موجودی کیف پول خود را به تومان و به دلار ببینید. شما فقط موجودی ارزهای دیجیتالی را خواهید دید که پول نو از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

می‌توانید چند کیف پول اضافه کنید و روند تغییر قیمت دارایی‌های خود را طی زمان و با توجه به نرخ آن ارز در زمانی که شما مشخص می‌کنید ببینید. همین الان این قابلیت پول نو را تست کنید!

قابلیت مدیریت کیف پول در پول نو
قابلیت مدیریت کیف پول در پول نو

اگر تصمیم به استفاده از پول نو برای خرید ارز دیجیتال گرفته‌اید معطل نکنید و سری به وبسایت آن‌ها بزنید.

منبع: صرافی پول نو

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه کسب درآمد اینترنتی مطمئن با گوشی کسب درآمد اینترنتی با گوشی کسب درآمد اینترنتی رایگان پول نو معتبر است؟ دانلود صرافی پول نو صرافی پول نو معتبر است کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

شیشوان بوک

دانلود دوره های آموزشی پرایس اکشن
https://www.facebook.com/MobileSina
https://www.instagram.com/Mobile.sina7

آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
پیوندهای روزانه
پیوندها
بایگانی
Advertise here